Вона не реагувала на мої кроки, це мене ще більше завело, я обійшов її з боку її широко розтягнутих ніжок, на блакитної тканини її плавок, збилися в бік розпливалося темне волога пляма, а її рука, мирно лежить на її пружному животику блищали в променях сонця її соком. Розум зовсім залишив мене, я обережно нахилився над нею, і коли мій член був в сантиметрі від заповітної пахне нектаром дірочки, я притиснув її своїм тілом і різко ввійшов у неї до самого кінця. Вона сіпнулася всім тілом, закинула голову назад, але тут же заспокоїлася, мовби чекала цього. Трохи почекавши, я став рухатися, її гаряча дірочка пульсувала, а серце билося, як божевільне, розкуті дівчата фото піхви. Я очікував, що вона відкриє очі, але її голова так і залишилася закинутою назад і трохи подумавши, я почав цілувати її ніжну шию. Від дотику моїх губ по її тілу пробігла дрібна дрож, а коли я став ритмічно довбати її дірочку, вона стала глибоко дихати, а потім і постановити. Тепер, коли Ленка вже повністю розслабилася і отримувала задоволення, я перестав притискає її до землі і, зайнявши більш зручне для себе положення, продовжував вганяти в неї свій член, виймаючи його з піхов, то різко заганяючи його на всю довжину.