І яке ж здивування я пережив, коли я побачив, що вона, не помічаючи моєї присутності, несподівано для мене, повільно розсунула свої ніжки і провела рукою по голубеньким плавочках. При дотику її руки до заповітного місця, по її тілу пробігла ледь помітна для мене тремтіння, її рожеві губки прочинилися, і з них злетів ледь чутний стогін. Я завмер, схопився за стовбур дерева, не вірячи своїм очам. Тепер її рука все сильніше терла своє лоно, але їй цього здалося мало, і вона просунула руку в трусики, її стогони стали сильнішими, а через блакитну тканину, що прикриває її груди, було видно, як напружилися її соски. Її голова закинула назад, очі були закриті від задоволення, а її рука тепер все далі і далі йшла в трусики, пизда дівчини 15 років. Тепер я здогадався, вона засовувала свої пальчики собі в дірочку. Я не міг собі уявити, як дівчата роблять це, а тут стояв і з відкритим ротом дивився на це, мій член вже давно просився на волю, але я не міг поворухнутися. Ленка вже бурхливо кінчала від своїх пальців, її тіло сильно затремтіло, з грудей вирвався досить гучний крик, і вона обм'якла на рушник.  Не знаю, що зі мною коїлося, але я став зривати з себе одяг, а коли труси впали поряд зі мною, я крадькома підійшов до неї.