Я занурився в тепло її піхви. Рухаючись туди і назад, я відчував, як її внутрішні м'язи стискуються в такт моїм рухам. Її маленькі руки, обтягнуті штучною шкірою, обіймали мене всього. Якимось чином я зміг протриматися до тих пір, поки не почув її стогони, що говорять мені, що вона готова кінчити. Коли вона почала звиватися і мукати, я вистрілив у неї струменем сперми. Анжела не відпускала мене нескінченно довго. Коли наше дихання вже відремонтують, по гучномовцю пролунав голос Майкла: - Олексій, робота готова. Я прошепотів: - Давай збирайся, дитинко. Робота кличе. Я повільно, обережно зняв її з себе, вона зістрибнула зі столу, підійшла до вимикача, запалила світло, поправила одяг. Ми вийшли в коридор, зайшли до Майкла, забрали фотографії і спустилися вниз, сексуальная грудь и пихва. Я підвіз її і ми попрощалися: - Давай! Поки! Мені залишалося тільки повернутися в офіс. Менеджер вже чекав мене і фотографії. Він подивився на годинник і сказав: - Ти швидко повернувся! Ти не відволікався від справи, так? - Що Ви, шеф, - заперечив я, - діло є діло.