Після невеликого замішання Катюха прочухалися і почала інтенсивно виривається і кричати. - Ти що охуел тварюка? Швидко мене відпусти. - Спочатку я тебе трахну сучка еблівая! Я засунув руку їй під водолазочку і вже м'яв її грудей. Катя стала вириватися інтенсивніше. - Ти п'яний відпусти мене я сама віддамся і все, і поїду від тебе, тільки без насильства не роби мені боляче. - Боляче не роби? Хрін тобі, я тебе так трахну на все життя запам'ятаєш. (Я схопив її за волосся і нахилився до дивана так щоб вона встала раком на колінах) - Боляче (вона почала плакати) Я підібрався до гудзичку на джинсах рвонув її, і почав тягнути їх голі піськи дівчат віком 18 років в різні боки, щоб розтягнулися. Як тільки замок розійшовся, я стягнув їх в низ. Переді мною відкрилася її попка. - Не треба, я все зроблю що ти скажеш, тільки давай добровільно. Я все зроблю (вона вже ридала) Це було класно, на ній були джинси і попка була вже оголена. Я рвонув її трусики трохи дряпаючи її з боків, вони порвалися відразу. Трохи ще розтягнув її водолазку так що груди вивалилися назовні. - Козел тварюка скотина я не пробачу тобі цього. Ніколи не пробачу чуєш? Тварюка ! Я стягнув з себе штани. Мій член уже був готовий до бою.