А близька присутність такого хлопця змушує саме по собі всі стискатися всередині в тугий клубок і швидше битись серце ... але ми з ним разом працюємо, і який потрапив в око димок вставляє мізки на місце ... і ми знову йдемо сидіти в черзі і обговорювати чергову позу ... але піднімаючись по сходах випадково переплутали поверхи і забрели в корпус, де йде ремонт ... звичайно треба було повернути там, де сказала я, а не він ... в старих будівлях величезні коридори, якщо стояти на початку, то не видно, що відбувається всередині, і скрізь якісь ніші, кабінети, вікна з величезними підвіконнями. Він як дитина, їй скрізь треба залізти і все подивитися, благо жодної людини, цілковита порожнеча, все на обіді ... І одному звичайно нудно, треба все показати мені, навіть прекрасний вигляд з вікна на сусідню смітник ... і встав позаду мене, поклав руки на мої, притиснувся до мене так, що крізь кілька шарів моєї і його одягу відчуваю, як він напружений і теж хоче ... і цей поцілунок в шию остаточно думки про правила вибиває з голови, як ніби він їх просто витягнув звідти ...  І фото приватні відео голі закрутилася голова і здається ноги самі почали роз'їжджатися ... просто два слова Візьми мене ', як ніби проривають греблю ... як ніби він чекав саме цього і так швидко задерли мені спідницю і облокотил грудьми на підвіконня, що я не встигла зітхнути ... і вставив так, що, здається, Голі та сексуальні дівчата дістав до гланд ... і його швидкість ніби наростає до нескінченності, я вже не відчуваю часу і простору ... під наближаються голоси на сходах фінальний акорд - різко розвернув мене і поставив на коліна ... він говорив, що всі його подружки відмовлялися так робити, а йому дуже хотілося ... а коли ми поверталися на роботу, стоячи в пробці він розповів, скільки у нас є красивих місць в місті, куди він може мене відвезти ...