Я сьогодні їздила з ранку у справах, взяла з ранку нашого шофера - молодий хлопець, рівень крові в його тестостероне напевно мінімальний, все про що він може думати і говорити - це секс ... і цілий день з ним це неможлива борошно, тому що в машині йому одному сидіти нудно і він скрізь волочиться за мною, розповідаючи, скільки разів за ніч він може мати жінку ... ніби знущається, я ж сказала йому, що сама не займалася сексом майже два тижні.  .. і коли в черзі цей молодий хлопець розповідає мені, в якій позі зручно в екстремальних ситуаціях, яке, на його думку, білизна одягнута на всіх жінок .... і пропонує вгадати, яке надіто на мені ...  Доводиться брати його за руку і тягне подалі від людей, пояснювати, голі дівчата 18 років безплатно що можна говорити а що не можна, і що і так вже всі дивляться на нас косо ... а він пропонує піти покурити в машині, там тепло і за тонованими стеклами цілком можна перевірити, вгадав він чи ні ....  хитрий .. знає, що до біса сексуальний ... якось на корпоративній вечірці я сказала йому, що поимела б його із задоволенням, якби не людина ... і тепер в теплому салоні, на м'яких сидіннях, погладжуючи мене по коліну і піднімаючи руку все вище по нозі, дивлячись не відриваючись в очі нагадує мені про це ... його погляд просто зводить з розуму, залишки розуму відлітають разом з димом сигарети, і чим ближче сигарета до кінця, тим вище його рука і тим менше опору вона зустрічає на шляху ... адже розуміє, що я хочу його ... вірніше просто хочу, навіть не його конкретно ... просто сексу ...