Тепер, коли вона змогла рухатися піді мною, Ленка нарешті відкрила свої очки. Її погляд був кілька затуманений, але в ньому не було навіть натяку на протест, а швидше навпаки, вона дивилася на мене своїми зеленими очима, як би благаючи не зупинятися. Її рожеві губки були прочинені, і я зачарований її привабливою красою, доторкнувся до них своїми губами. Леночка відповіла на мій поцілунок, її очі повільно закрилися, а руки лягли на мою шию, з силою притискаючи мене до себе, красуні фото в трусиках. Через хвилину я відчув, як Ленка затремтіла, практично забилася піді мною, але я не міг відірватися від її ніжних губ, вона сильно притискає мене до себе і відпускати, як я зрозумів, не збиралася, на неї накотив потужний оргазм, її стегна потужними поштовхами рухалися на зустріч мені. Коли вона досягла самого піку, її губи відірвалися від моїх губ, і з її грудей вирвався голосний крик. Я відчув, як стали стискатися стіночки її піхви, відчуття були неймовірні, і я моментально став кінчати, ледве встигнувши вийти з неї.